Akbel

Akbel
Akbel Antalya’nın en güzel turistik beldesi olan Kalkan’da yer almaktadır. Kalkan’ın Akbel mevkii eşsiz Kalkan manzarasıyla misafirleri adeta büyülemektedir. Kalkan beldesi bir koyun kıyısında kurulmuştur. Yat limanı bulunmaktadır. Kalkan Akbel’de tatil yapan misafirler konaklama sıkıntısı çekmemekte, misafirler için hazırlanan Kalkan kiralık yazlık villa da tatil yapmaktadır.

Geniş aile, balayı çifti, çekirdek aile, arkadaş grubu, mutaasıp aile ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış zengin villa seçenekleri sunulmaktadır. Bahçe içerisinde yüzme havuzlu, çocuk havuzlu villalar bir ve birden fazla yatak odalı olup eşsiz Kalkan manzarasıyla Akbel mevkiinde yer almaktadır.

Kalkan Akbel mevkii kiralık yazlık villaları Kalkan koyu, orman ve deniz manzaralıdır. Misafirler araçla 5-10 dakika gibi bir sürede Kalkan merkeze ulaşmaktadır. Kalkan merkezinde market, restoran, alış veriş mağazaları, eczane, pazar yeri gibi tüm ihtiyaçlara cevap veren yerler bulunmaktadır.

Akbel kiralık yazlık villa misafirleri villalarında sessiz, sakin bir tatil yaşamakta, dinlenmekte, havuza girmekte, güneşlenmektedir. İstedikleri zaman Kalkan plajlarında denize girmektedir. Antalya’nın diğer bir tatil beldesi olan Kaş ise Kalkan’a sadece 25 km. uzaklıkta olup misafirler tarafından gezicelecek yerler arasındadır.  Kalkan akbel misafirleri tekne turlarıyla koy gezilere yapmakta, dalış ve su sporları yapmakta, doğa yürüyüşü, jip safari, foto safari, mağara gezileri yapılacak aktivitelerdendir.

Dayalı döşeli Akbel kiralık yazlık villa içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları, beyaz eşyalar, tv, dvd, uydu anten, internet için modem yer almaktadır. Yüzme havuzu kenarında güneşlenme terası, şezlonglar, güneş şemsiyesi, bahçe oturma grubu, bahçe masa ve sandalyeleri, barbekü bulunmakta ve misafirler özgür bir tatil yaşamaktadır. 
Beta Bilişim