Çukurbağ

Çukurbağ
Dünyaca tanınan,  her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin geldiği Kaş’a 4 km. uzaklıkta bulunan Çukurbağ Yarımadası eşsiz Akdeniz manzarasının en güzel izlendiği bir mevkiidir. Çukurbağ yarımadası’nın karşısında bir Yunan adası olan Meis adası bulunmaktadır. Antalya’nın batısında Kaş ilçesinde yer alan Çukurbağ Yarımadası’nda misafirler için hazırlanan lüks kiralık yazlık villalar bulunmaktadır.

Çukurbağ Yarımadası’na ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır ve  Kaş liman önünden başlayan asfalt yol Kaş içerisinden geçerek Çukurbağ Yarımadası’nı çepeçevre dolaşmaktadır. Çukurbağ Yarımadası’nda villa tatili yapan misafirler doğa içinde, sessiz sakin bir ortamda dingin bir tatil yaşamakta, istedikleri zaman villada istedikleri zaman ise Kaş tatil beldesinde gezmekte, dolaşmakta, denize girmekte, güneşlenmekte, dalış ve su sporları yapmakta, yamaç paraşütü yapmaktadır.

Dayalı döşeli kiralık villa içinde kaliteli ve konforlu ev dekorasyon eşyaları bulunmaktadır. Misafirler villaya sadece özel eşyalarını alıp gelmektedir. Temiz nevresim takımları, havlu takımları, saç kurutma makinası gibi tüm ihtiyaçlar villada yer almaktadır. Villa bahçesinde özel yüzme havuzu, çaçıuk havuzu, güneşlenme terası, şezlonglar, bahçe oturma grupları, barbekü bulunmaktadır.

Çukurbağ Yarımadası’nda Kaş’ta alış veriş yapılabilecek marketler, mağazalar, bankalar bulunmaktadır. Kaş ve çevresinde gezilecek yerler arasında antik tiyatro, Myra, Saklıkent, Patara, , Kaputaş Xanthos  bulunmakta ve misafirler turlarla veya kendileri gezmektedir. İsteyen misafirler Meis Adası’na da gezmek için gitmektedirler.

Çukurbağ Yarımadası kiralık villa misafirleri gezmekte, eğlenmekte, dinlenmekte ve dolu dolu özgür bir tatil yaşamaktadır. Yemek ihtiyaçlarını Kaş’ın restoranlarında veya villa giderirken, mavi bayraklı plajlarda da deniz, kum, güneş keyfini yaşamaktadır. Kaş ile Çukurbağ Yarımadası arasında ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Dileyen misafirlere araç kiralama hizmeti, havaalanı transfer hizmeti de sağlanmaktadır. 
Beta Bilişim