Gökseki

Gökseki
Antalya iline bağlı Kaş ilçesi dünyaca ünlü bir tatil beldesidir ve aynı zamanda dalış merkezi olarak da yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği ve heryıl dünyanın dört bir tarafından dalış yapmak üzere gelen misafirleri karşılamaktadır. Kaş ilçesine tatile gelen misafirler otel, motel, kiralık yazlık villada konaklamakta ve konakama sıkıntısı yaşanmamaktadır. Kaş ilçesi Gökseki tatil bölgesi de misafirler tarafından tercih edilmektedir. Gökseki bölgesi Antalya’ya 208 kilometre, Kaç ilçesine ise 5 kilometre uzaklıktadır.

Gökseki bölgesi Gökçeören Köyü mahallesi olarak bilinmektedir. Gökseki denize yakınlığı, sıcak iklimi, yeşil doğası nedeniyle tercih edilmektedir. Gökseki’de sakin ve huzurlu bir tatil yaşanmaktadır. Kiralık yazlık villalar Gökseki’nin en güzel konumunda yer almaktadır. Geniş aile, çekirdek aile, arkadaş grubu, mutaasıp aile, balayı çiftleri ihtiyaçlarına ve zevklerine uygun Gökseki kiralık villalar bulunmaktadır.

Gökseki kiralık villaları dayalı döşeli olarak kiralanmakta villa içerisinde tüm beyaz eşyalar, mutfak araç gereçleri, tv., dvd., uydu anten, internet için modem bulunmaktadır. Misafirler sadece özel eşyalarıyla gelerek villaya yerleşmektedir. Havuzlu kiralık yazlık villa, çocuk havuzlu kiralık villa, bahçesi dışarıdan görünmeyen korunaklı kiralık villa seçenekleri sunulmaktadır.

Gökseki misafirleri istedikleri zaman villada, istedikleri zaman Kaş tatil beldesinde zaman geçirmekte, özgür bir tatil yaşamaktadır. Kaş plajlarında deniz, güneş ve kumsalın tadını çıkaran misafirler sayısız aktivite arasından istediklerini yapmaktadır. Gökseki  ile Akçagerme plajı arasında uzaklık 500 metredir. Yamaç paraşütü, dalış ve su sporları, ada ve koy gezileri, doğa yürüyüşü, jip safari, foto safari, kültür turlarına katılma yapılan aktiviteler arasındadır.

Gökseki kiralık villa misafirleri Kaş’ta bulunan nezih restoranlarda leziz deniz ürünleri, yöresel yemekler yemektedir. Misafirler istedikleri takdirde Gökseki’nin taze meyve, sebze, kahvaltılık, süt ve süt ürünlerini alarak villada yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kaş çarşısında bulunan mağazalardan, marketlerden,  alışverişlerini yapmakta, kafe, bar, disko gibi eğlence mekanlarında gönüllerince vakit geçirmektedir. Gökseki kiralık villa temizlik hizmeti haftada bir gün verilmekte, ekstra temizlik hizmeti alınabilmektedir. Villa misafirlerine istedikleri takdirde araç kiralama hizmeti ve havaalanı transfer hizmeti sağlanmaktadır.
Beta Bilişim