Günlük Villa Kiralama

Günlük villa Kiralama Dünyada tercih edilen ve Türkiye’de de yeni yaygınlaşmaya başlayan yeni tatil anlayışı yazlık villa, yazlık ev, kiralık yazlık dairelerde özgür bir tatil yaşama imkanı sunmaktadır. Kiralık villa, kiralık yazlık arayanlar için web siteleri hazırlanmıştır ve kolay, hızlı ve pratik bir şekilde web sayfası üzerinden yazlık seçimi yapılmakta ve rezervasyon gerçekleştirilmektedir. Günlük olarak kiralanabilmektedir. Web sitesi üzerinden belde seçilmekte ve o beldede bulunan günlük kiralık yazlıklar incelenerek ihtiyaca cevap verecek oda sayısına ve özelliklere sahip olan yazlık seçilmektedir.

Kiralık yazlık villa, kiralık yazlık ev ihtiyaçları için hazırlanan web sitesinde kiralık yazlıkların bulunduğu belde, yazlığın konumu, iç detayları, oda sayısı gibi bilgiler ve fotoğraflar bulunmaktadır. Yazlık villa, yazlık konut misafirlerin isteğine haftalık, aylık, birkaç haftalık, birkaç aylık olarak kiralama imkanı sunmakta ve ayrıca günlük kiralık olarak da sunulmaktadır.

Misafirler, web sayfasından günlük kiralık villalar arasından seçim yapmakta ve rezervasyon yapılan tarihte teslim almaktadır. Bir günlük, iki günlük, üç günlük gibi seçim yapılabilmektedir. Günlük kiraya verilen konutlar içerisinde yatak odası, salon, mutfak, banyo yer almaktadır. Bahçe içinde ortak yüzme havuzlu, özel yüzme havuzlu, barbekülü kiralık evler arasından seçim yapan misafirler günlük kiralık yazlıkta çok güzel gün veya günler geçirmektedir.

Günlük kiralık yazlık salonunda tv, klima, dvd, konforlu ve modern oturma grubu, yemek masası ve sandalyeler yer almaktadır.  Yatak odalarında ise geniş ve rahat ortopedik yatak, gardırop, komodin, temiz nevresim takımı ve yastıklar bulunmaktadır. Banyoda küvet veya duşa kabin, klozet, banyo havlu takımı, el ve ayak havlusu ve saç kurutma makinası yer almaktadır. Amerikan mutfakta ise buzdolabı, ocak, fırın, kettle, tencere ve tava takımı, yemek takımı gibi mutfakta ihtiyaç duyulan tüm malzemeler bulunmaktadır.

Günlük kiralık yazlık misafirleri günlerini istedikleri takdirde bahçede yer alan yüzme havuzunda veya beldede bulunan plajlarda denize girip güneşlenerek geçirmektedir.

Elektrik, su gibi giderler için ayrıca bir ücret talep edilmemekte, elektrik ve su kesintisi, güvenlik sorunu yaşanmamaktadır. Günlük kiralık yazlık misafirlere temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Kiralama ücreti kalınan gün sayısına göre hesaplanmakta ve talep edilmektedir. Ayrıca bir ekstra ödeme talep edilmemektedir

Beta Bilişim