İnternet Bağlantılı

Dünyada uzun yıllardır tercih edilen villada tatil yapmak, Türkiye’de son yıllardailgi görmeye ve tercih edilmeye başlanmıştır. Tatil villaları internet üzerinde yerini almıştır. Emlak ve turizm şirketleri misafirlerin beş yıldızlı otel konforunda tatil yapmaları için tüm ihtiyaçlara uygun villalar hazırlamakta ve villa tatili yapmak isteyenlere sunmaktadır. İhtiyaçlar arasında internet de yer almakta ve internet bağlantısı olan villalar hazırlanmaktadır.

Villada tatil yapmak isteyenler emlak ve turizm şirketleri ofisine giderek veya internette yer alan web sitesini inceleyerek bilgi almakta, villa seçimi yapmakta ve rezervasyon işlemini gerçekleştirmektedir. Tüm misafirlerin zevk ve ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahip villalar sunulmaktadır. Villa tipleri farklı, farklı özelliklere sahip kiralık yazlık villalar Akdeniz ve Ege bölgesinin dünyaca ünlü gözde tatil beldelerinde yer almaktadır. Deniz manzaralı, denize sıfır, tatil beldesi manzaralı, orman manzaralı, orman kıyısında konumlarında bulunan villalar konforlu ve özgür bir tatil yaşamak isteyenlerin hayalini gerçekleştirmektedir.

Lüks ve konforlu villalar arasında internet bağlantılı villalar yer almakta ve villa içerisinde kesintisiz 24 saat iletişim imkanı sağlayan kablosuz internet WI-FI vardır. Villa rezervasyonu yapıldığında anlaşılan fiyat üzerinden ödeme yapılmakta ve elektrik, su, internet vb. için ek bir ücret talep edilmemektedir.

Beş yıldızlı otel konforunda tatil yapan misafirler istediklerinde villa bahçesinde yer alan yüzme havuzunda serinlemekte, havuz kıyısında şezlonglarında güneşlenmekte, istediklerinde ise tatil beldesinde bulunan mavi bayraklı denize girmekte, harika kuma sahip plajlarda güneşlenmektedir. Yemek ihtiyaçlarını ister villada, ister tatil beldesinde yer alan restoranlarda karşılamaktadır. Tatil beldesinde bulunan eğlence mekanlarında keyifli, coşkulu zaman geçirmekte, gönüllerince eğlenmektedir.

İnternet bağlantılı kiralık yazlık villada tatil yapan misafirler hem eğlenmekte, hem dinlenmekte, hem de internet üzerinden iletişimlerini sürdürmekte, işlerini takip etmektedir. Kiralık yazlık villa hizmeti sunan emlak ve turizm şirketleri  yazlık villa misafirlerine havaalanı transfer hizmeti, araç kiralama hizmeti de sağlamaktadır.

Dayalı döşeli, lüks kiralık yazlık villa misafirlere temiz olarak teslim edilmekte, haftada bir gün temizlik hizmeti verilmekte ve günde bir kez bahçe ve havuz bakım ve temizliği yapılmaktadır. 

Beta Bilişim