Kiralık Villalar

Kiralık Villa Konforlu ve özgür bir tatil yapmak için villada tatil yapmayı seçenlere kolaylık amacı ile yazlık villa web siteleri açılmıştır ve misafirler geniş bir yelpaze içerisinden seçimlerini yapmaktadır. Kiralık villa için öncelikle gidilmek istenen tatil beldesi seçilmekte ve tatil beldesinde yer alan kiralık villalar özellikleri ve fotoğraflarıyla yazlım villa web sitesinde yer almaktadır.

Kiralık villa bilgileri arasında villanın konum olarak bulunduğu yer ve deniz manzaralı, orman manzaralı, hem deniz hem orman manzaralı, denize sıfır gibi özellikler yer almaktadır. Kiralık villanın şehir merkezi içinde veya dışında olması, havaalanı, alışveriş merkezi, hastane, restoran gibi yerlere uzaklığı gibi bilgiler misafirlere ışık tutmak amacıyla web sitesinde bulunmaktadır. Villa özellikleri arasında ise villada bulunan yatak odası sayısı, özel veya ortak yüzme havuzlu olması, otoparkı, bahçesi, güneşlenme terası, balkon sayısı, odaların iç dekorasyonu, villada bulunan dekorasyon eşyaları gibi villaya ait bilgiler bulunmaktadır.  Kiralık villa arayan tüm misafirlerin merak ettiği tüm sorulara cevap verecek şekilde tasarlanan web sitesinde villaya ait dış görünüş, villa bahçesi, villa içerisinde yer alan oda fotoğrafları da bulunmaktadır.

Kiralık villalarda konforlu, özgür ve rüya gibi bir tatil yaşamak isteyen misafirler web sitesinden istedikleri konumda ve özellikte olan villayı seçmekte ve tatil yapmak istedikleri gün sayısına göre rezervasyon işlemini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Aylık, haftalık, birkaç haftalık, birkaç günlük rezervasyon yaptırma seçeneği bulunmaktadır. Tatil başladığında ise misafirler, kiralık villa web sitesi üzerinden seçerek rezervasyon gerçekleştirdikleri villaya yerleşerek tatile başlamaktadır.

Kiralık villada yatak odaları, salon, mutfak, banyo, balkon ve teraslar yer almakta, bahçede ise yüzme havuzu, otopark, barbekü bulunmaktadır. Tatil beldesinin iklimine göre dizayn edilen villalarda tüm odalar klimalıdır. Ancak klimaya ihtiyaç hissedilmeyen, doğal klima iklimine sahip olan ormanlık alanda ve yüksekte bulunan beldelerde klimasız villalar da bulunmaktadır. Salonda tv, dvd, geniş ve rahat modern oturma grubu yer alırken yatak odalarında ortopedik ve rahat yataklar, komodin, gardrop, temiz nevresim takımları, yastıklar bulunmaktadır. Hijyen koşulları sağlanan mutfakta buzdolabı, fırın, ocak, aspiratör gibi mutfak eşyaları ve mutfakta ihtiyaç duyulan tüm mutfak malzemeleri bulunmaktadır. Küvetli veya duşa kabinli olan banyoda 24 sıcak su, banyo havlu takımlar, saç kurutma makinası yer almaktadır.

Kiralık villa misafirleri istedikleri takdirde araç kiralama hizmeti, havaalanı transfer hizmetinden de faydalanmaktadır. Temiz olarak teslim edilen villalarda istendi takdirde ayrıca temizlik hizmeti de alınmaktadır.

Kiralık villa misafirleri villada ve villa dışında keyifli, eğlenceli bir tatil yaşamaktadır. İlgi duydukları spor aktivitelerini yapmakta, yöreyi gezmekte, yat turlarına katılmakta, dalış, yamaç paraşütü, jip safari, trekking gibi aktivitelere katılmakta, bölgenin gezilmeye ve görülmeye değer yerlerini keşfe çıkmaktadır. Beldede bulunan eğlence merkezlerine gitmekte, istedikleri saatte villaya dönmekte, villada veya dışarıda yemek ihtiyaçlarını karşılamakta, yöresel, leziz ve organik gıdalarla yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kiralık Villada tatil geçiren misafirler konaklama süresi dolduğunda eğlenmiş, dinlenmiş olarak, mutlu ve neşeli bir şekilde villadan ayrılmaktadı

Beta Bilişim