Kiralık Yazlık

Kiralık Yazlık Rüya gibi ve dolu dolu bir tatil için dünyada giderek yaygınlaşan ve Türkiye’de de tercih edilmeye başlanan kiralık yazlıklarda tatil yapmak tatile gidecekler tarafından da ilgi görmektedir. Kiralık yazlık arayışlarına cevap vermek için yazlık villa web sitesi hazırlanmış ve dünyaca ünlü tatil beldelerinde bulunan kiralık yazlık villa, kiralık yazlık ev seçimini kolaylaştırmaktadır.

Kiralık yazlık da tatil yapmak isteyen misafirler web sitesine girerek tatillerini geçirmek istedikleri şehri, beldeyi ve bölgeyi seçmektedir. İstenen bölgede yer alan kiralık yazlıklar tüm özellikleriyle gözler önüne serilmektedir. Misafirler web sayfası üzerinde yer alan bilgileri incelemekte, yazlığın konumu, oda sayısı, yazlıkta yer alan ortak veya özel yüzme havuzu gibi bilgileri incelemekte ve ayrıca fotoğraflarını da incelemektedir. Daha sonra istemiş olduğu özelliklerde ve konumda bulunan villa için hızlı ve pratik bir şekilde web sayfası üzerinden rezervasyon yaptırmaktadır.

Kiralık yazlık tatilini seçen misafirler tatil başladığında web sitesi üzerinde fotoğraflarını görerek beğendikleri yazlığa yerleşmektedir. İstendiği takdirde yazlığa gidiş ve dönüşte havaalanı transfer hizmeti de alınmaktadır. Kiralık yazlık, misafirlere temiz ve hijyen koşullar sağlanmış olarak teslim edilmektedir. Salonda klima, televizyon, dvd, modern ve rahat oturma grubu, yemek masası ve sandalyeler yer almaktadır. Yatak odalarında geniş, rahat ve ortopedik yataklar, komodin ve gardırop, şık mutfak ve banyo wc bulunmaktadır. Bahçe içerisinde, ortak veya özel yüzme havuzlu, bahçeli, kiralık yazlık da geniş balkon ve teraslar yer almaktadır. Havuz kenarında şezlonglar bulunmaktadır.

Kiralık yazlık evlerde konaklayan misafirler keyifli ve dolu dolu tatil yaşamaktadır. Beldenin tarihi ve kültürel yerlerini turlara katılarak veya araç kiralayarak gezmekte, tekne gezintileri yapmakta, büyüleyici güzelliğe sahip koylarda denize girmekte, yamaç paraşütü yapmakta, doğa yürüyüşlerine katılmaktadır. Daha birçok aktivitelere katılmakta ve eğlenceli bir tatil yaşamaktadır. Beldede bulunan restoran ve kafelerde yemek ihtiyaçlarını karşılamakta, disko ve barlarda dans edip eğlenmektedir. İstediklerinde sakin, huzur dolu yazlıklarında vakit geçirmekte, dinlenmektedirler.

Kiralık yazlık misafirleri elektrik, su gibi giderler için ek bir ücret ödememekte, temizlik ihtiyaçları doğduğunda ekstra temizlik hizmeti almakta, güvenli bir tatil yaşamaktadır. Yazlık misafirleri dinlenmiş ve eğlenmiş olarak mutlu bir şekilde kiralık yazlıktan ayrılmaktadır

Beta Bilişim