Kışla

Kışla
Kışla tatil beldesi Antalya’nın dünyaca ünlü tatil beldesi olan Kalkan’da bulunmaktadır. Kalkan’un doğu kısmında yer almaktadır. Kalkan tatil beldesi merkezi dışında doğa içinde, sakin bir tatil yaşamak isteyen misafirlerin tercih ettiği bölgededir. Kışla mevkiinde misafirlerin konforlu bir tatil yaşaması için kiralık yazlık villalar bulunmaktadır. Son derece lüks olan villalar yüzme havuzlu, Kalkan koyu ve panoromik Kalkan manzaralıdır. 

Deniz manzaralı, orman manzaralı villalar farklı oda sayısına sahip tiplerde, farklı özelliklerde olup balayı çifti, kalabalık aile, çekirdek aile, mutaasıp aile, arkadaş grupları için ihtiyaca göre hazırlanmıştır. Tüm misafirlerin ihtiyaç ve zevklerine uygun özellikte villalar bulunmaktadır.

Kışla kiralık villa misafirleri Kalkan belde merkezine yürüyerek 25-30 dakikada gidebilmektedir. Kışla bölgesinde misafirlerin ihtiyaçlarını karşalayabilecekleri marketler mevcuttur. Kalkan merkezinde ise alış veriş mağazaları, marketler, bankalar, restoranlar yer almaktadır.

Deniz manzaralı kiralık yazlık misafirleri villalarında istedikleri gibi vakit geçirmekte, istedikleri zaman Kalkan beldesinde, istedikleri zaman villalarında yaşamaktadır. İstedikleri zaman villa bahçesinde bulunan güneşlenme terasında güneşlenmekte, havuzda serinlemekte, istedikleri zaman Kalkan plajlarında denize girip güneşlenmektedir. Misafirlerin yapabileceği aktiviteler arasında dalış ve su sporları, tekne ile ada ve koy gezileri, jip safari, doğa yürüyüşü, foto safari, kültür turları aktivitelir bazılarıdır.
Beta Bilişim