Kızıltaş

Kızıltaş
Kalkan Kızıltaş mevkii sakin, dingin, eğlenceli, dolu dolu bir tatil yaşamak isteyen misafirlerlerin tercih ettiği, eşsiz güzellikte, deniz ve Kalkan manzaralıdır. Kızıltaş mevkii Eski bir Rum balıkçı köyü olan Kalkan’ın kuzey kısmında yer almaktadır. Kalkan tatil beldesi Kalkan Koyu’nun dik yamaçlarında kurulmuş ve eşsiz bir Koy ve Kalkan manzarasıyla misafirleri büyülemektedir.

Kalkan Kızıltaş bölgesinde misafirlerin konaklaması için lüks villalar hazırlanmıştır. Deniz manzaralı, Orman manzaralı, Kalkan Koyu ve Kalkan beldesi manzaralı villalar dayalı döşeli ve temiz olarak kiralanmaktadır. Misafirler istediği gün sayısı kadar misafir olmakta ve tatil boyunca hiçbir sorun yaşamamaktadır.

Kızıltaş kiralık villa misafirleri zamanlarını istediği gibi değerlendirmekte, istediği zaman villa havuzunda istediği zaman Fethiye’de denize girerek serinlemekte, güneşlenmektedir. Kaputaş plajı, patara plajı, halk plajı misafirlerin denize girdiği plajlar arasındadır. Dolu dolu bir tatil için seçilen Kalkan Kızıltaş’ta yapılabilecek sayısız aktivite bulunmakta ve ilk sırada yamaç paraşütü gelmektedir. Doğa yürüyüşü, dalış ve su sporları, Eşen Çayı’nda kano sporları ve rafting, mağara gezileri, jip safari, ada ve koy gezileri, kültür turları yapılabilecek aktiviteler arasındadır.

Kızıltaş villaları yamaçta bulunması nedeniyle isteyen misafirler villalarının bulunduğu konuma göre 15-30 dakika yürüyerek Kalkan merkeze, plajlara ulaşmakta, isteyen misafirler ulaşım aracı kullanmaktadır. Misafirler alış verişlerini Kalkan’da bulunan mağaza, marketlerden yapmaktadır. Kalkan sahilinde bulunan restoranlarda taze ve leziz deniz ürünleri, mevsim sebzelerinden yapılan yemekler, yöresel yemekler sunulmaktadır. Kalkan Kızıltaş kiralık villa misafirleri Kalkan’da bulunan kafe, bar ve eğlence mekanlarında hoşça vakit geçirmektedir. Misafirlerin Kızıltaş tatili mutlu bir şekilde sonlanmaktadır.
Beta Bilişim