Lüks Villalar

Dünyada uzun yıllardır tercih edilen ve Türkiye’de de ilgi ve tercih görmeye başlayan villada tatil yapmak, emlak ve turizm şirketlerinin tatil yapmak isteyenler için kiralık yazlık villa sunmasını beraberinde getirmiştir. Emlak ve turizm şirketleri villa tatili için lüks villalar hazırlamakta ve web sayfaları üzerinden villa seçimine ve kiralık yazlık villa rezervasyonu için imkan vermektedir.

Kiralık yazlık lüks villalar Akdeniz ve Ege Bölgesinin dünyaca ünlü en güzel tatil beldelerinde yer almaktadır. Antalya, Muğla, İzmir, Aydın illerinin Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Çeşme, Kaş, Kalkan, Alanya, Fethiye gibi dünyaca ünlü tatil beldelerinde bulunmaktadır. Geniş aile, çekirdek aile, arkadaş grupları, balayı çiftleri, mutaasıp aile tercihlerine uygun farklı tiplerde ve farklı özelliklerde villalar bulunmaktadır.

Lüks villalar 1, 2, 3, 4, 5 yatak odalı olabilmekte, bahçeli ve bahçesinde özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Tatil beldelerinin en güzel konumlarında deniz manzaralı, denize sıfır, orman manzaralı, tatil beldesi manzaralı, orman kenarında villalar sunulmaktadır. Balayı çiftleri için tatil beldesinin en sessiz sakin yerinde, mutaasıp aileler için ailelerin istediği gibi bahçesi dışarıdan görünmeyen, korunaklı villalar bulunmaktadır. Tatil beldesi merkezinde, merkeze yakın, merkezden uzak konumlarda bulunan lüks villalar dayalı döşeli olarak kiralanmaktadır.

Lüks villaların web sitesi üzerinde içten ve dıştan çekilmiş fotoğrafları bulunmakta, villa özellikleri, villa sezon bilgileri, fiyatları gibi tüm bilgiler web sayfasında yer almaktadır. Web sayfası üzerinden villa seçimi yapıldıktan sonra rezervasyon işlemi de gerçekleştirilmektedir.

Tatil başlangıcında web sitesi üzerinden seçilen lüks villa teslim edilmektedir. Lüks villalar salonu içerisinde konforlu oturma grubu, masa ve sandalyeler, tv, dvd, kablosuz internet yer almaktadır. Lüks villada modern amerikan mutfak bulunmakta ve mutfak araç gereçleri yer almaktadır. Tüm beyaz eşyalar villa içinde mevcuttur. Lüks villa yatak odalarında ise geniş, rahat yataklar, gardırop, komodin, nevresim takımları, havlu takımları, saç kurutma makinası gibi ihtiyaç duyulan tüm eşyalar yer almaktadır.

Lüks villa bahçesinde havuz, şezlonglar, bahçe oturma grubu, bahçe salıncağı, barbekü ve otopark vardır. Güvenlik sistemi ile korunan lüks villalar bulunmaktadır. Site içerisinde, müstakil, ikiz villa tipleri arasından misafirler zevk ve ihtiyaçlarına göre seçim yapmaktadır. 

Beta Bilişim