Muhafazakar Villa

Muhafazakar tatil Villalarında tatil keyfi mutassıp aileler için ideal olmaktadır. Haşemi derdine son huzur ile korunaklı havuzlu yazlık kiralık villalarda rahat bir şekilde havuza girip havuzun keyifini çıkarmak. Son yıllarda popüler olmaya başlayan kiralık villa tatili ile muhafazakar aileler'de yazlık havuzlu villalarda tatilin keyifini çıkarmaya başladı. Yazlık Villam olarak islami tatil geçirmek isteyen aileler için özen ve itina ile seçilmiş muhafazakar tatil villa ve yazlıklar, sizler için en güzel tatili sunmayı  hedeflemekte. Deniz manzaralı yada doğa manzaralı muhafazakar villalar, Fethiye, Kaş, Kalkan, Ölüdeniz ve Göcek gibi farklı bölge seçenekleri ile farklı özellik ve ebatlarda villalar Yazlık Villam güvencesi ile siz değerli misafirlerimizi beklemekte.

Korunaklı dışarıdan görünmeyen özel yüzme havuzlu yazlık islami tatil villalarını ister aileniz ile, ister iseniz ise iş arkadaşlarınız ile  beraber  kiralayabileceğiniz korunaklı havuzlu villaların kişi konaklama kapasiteleri 2 ile 12 kişi kapasite arasındadır. Korunaklı havuzlu,  müstakil yazlıkların havuz ve bahçeleri tatamen müstakil olduğundan güven ile yazlık villamdan kiralayabilirsiniz. Günümüzün yeni tatil trendi  yazlık villada tatil yapmak ilgi ve tercih gördüğü için emlak ve turizm şirketleri tarafından tesettürlü kiralık yazlık villa hizmeti verilmektedir.  Kiralık yazlık villalar geniş aile, çekirdek aile, muhafazakar aile, balayı çifti, arkadaş grupları için farklı özelliklere sahip villalardan hazırlanmaktadır. Muhafazakar aileler için villada dışından havuzu görülmeyen villalar sunulmaktadır.

Muhafazakar tatilde mutaassıp aile fertleri  deniz giysisi olarak haşemiyi tercih etmektedir ve havuzu görülmeyen villalarda tatil yaptıklarında ise istedikleri deniz kıyafetini giyebilmektedir. Çünkü tatil için hazırlanan kiralık yazlık villalar muhafazar ailelerin tercihleri doğrultusunda düzenlenmektedir. Muhafazakar ve islami kiralık yazlık villa hizmeti sunan emlak ve turizm şirketi muhafazakar tatilde tesettürlü ailelerin rahat edebileceği, bahçesi ve havuzu dışarıdan görülmeyen yüksek duvarlı villaları sunmaktadır. Korunaklı villalar dışarıdan görünmediği için gözlerden uzak, rahat bir tatil yaşanmaktadır. Havuzu görülmeyen villalar 2, 3, 4, 5 yatak odalı olabilmekte ve aileler ihtiyaçlarına uygun villalar arasından seçim yapmaktadır. Yazlık villalar Akdeniz ve Ege bölgesinin en güzel beldelerinde ve farklı konumlarda yer almaktadır. Deniz manzaralı, orman manzaralı, denize sıfır, orman kenarında yer alan havuzlu villalar bulunmakta ve kiralık yazlık villa seçimi internet üzerinden ve ofise gidilerek yapılmaktadır. Dayalı döşeli lüks villalar arasından ihtiyaç ve zevklere uygun olan villa seçilmektedir. Web sayfasında muhafazakar aileler için korunaklı villa seçenekleri sunulmaktadır. Mutaasıp ailelerin ihtiyaç ve isteklerine göre hazırlanan kiralık yazlık villa bahçesinde özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Villa bahçesinde güneşlenme terası, şezlong, bahçe masası  ve sandalyeler, bahçe salıncağı, barbekü, otopark yer almaktadır.

Web sayfasından seçilerek rezervasyonu gerçekleştirilen havuzu görülmeyen villalar tatil başladığında temiz olarak teslim edilmektedir. Haftada 1 gün villa temizlik hizmeti verilmekte ve hergün bahçe ve havuz bakım ve temizliği yapılmaktadır. İsteyen misafirler için araç kiralama hizmeti, havaalanı transfer hizmeti de sağlanmaktadır. Mutaasıp aileler dışarıdan görülmeyen korunaklı villa bahçesinde diledikleri gibi vakit geçirmekte,  rahat bir şekilde havuza girmekte, güneşlenmektedir.  İstedikleri kıyafetle havuza girmekte ve güneşlenmektedir. Villa rezervasyon sırasında ödenen ücret dışında elektrik, su vb. giderler için ek bir ücret talep edilmemektedir.

Beta Bilişim