Tatil Evleri

Tatil Evleri Ev konforunda tatil yapmak isteyen misafirler internet üzerinde yer alan yazlık villa web sitesi üzerinde yer alan tatil evleri arasından seçim yapmakta ve konforlu bir evde özgür bir tatil yaşamaktadır.  Yeni gelişen tatil anlayışı olan tatil evlerinde tatil yapmak, yoğun ilgi ve talep gördüğünden erken rezervasyonlar yapılmaya başlanmıştır.

Günlük, birkaç günlük, haftalık, birkaç haftalık, aylık, 6 aylık veya daha uzun süreli olarak rezervasyon yapılabilen tatil evleri Akdeniz Bölgesinde yer alan ve dünyaca ünlü tatil beldelerinde yer almaktadır. Arkadaş grupları, çocuklu aileler, mutaassıp aileler, yeni evli çiftler gibi tüm grupların tercih edebileceği, farklı sayıda yatak odaları bulunan tatil evleri bulunmaktadır.

Web sitesi üzerinde beldelere göre mevcut tatil evleri sunulmakta ve misafirler istedikleri konumda tatil evini seçmektedir. Müstakil, site içerisinde, manzaralı, merkezi konumda gibi tercihlere cevap verecek evler bulunmakta ve misafirler evlerin görsellerini ve ev özelliklerini inceleyerek seçim yapmaktadır.

Tatil evlerinin içerisinde tüm ev dekorasyon eşyaları, ihtiyaç duyulan tüm mutfak ve banyo malzemeleri yer almakta salonda ise klima, tv, dvd, geniş ve konforlu oturma grupları, yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır. Geniş balkonlar bulunmakta ve balkonlarda masa ve sandalyeler, balkon salıncağı vardır.

Konforlu ve özgür bir tatil için tatil evlerinde tatil yapmayı seçen misafirler temizliği yapılmış eve yerleşmekte, elektrik, su gibi ek bir ücret ödememektedir. İstedikleri zaman tatil evlerinin havuzuna girmekte, istedikleri zaman bulundukları beldenin temiz plajlarına gitmektedir. Beldede bulunan eğlence merkezlerinde keyifli vakit geçiren misafirler, istedikleri takdirde beldede bulunan restoranlara giderek leziz yemekler yemektedir.

Araç kiralama, havaalanı transferi, temizlik hizmeti de alınmakta ve konforlu bir tatil yaşanmaktadır. Misafirler konaklamalı veya günübirlik turlara katılarak tarihi ve kültürel yerleri gezmektedir. İsteyen misafirler yamaç paraşütü, dalış, jip safari gibi aktiviteler yapmakta, tekne turlarına katılarak eşsiz güzellikler sunan koyları gezmekte, pırıl pırıl koylarda denize girmektedir.

Tatil evlerinde kalan misafirler elektrik kesintisi, su kesintisi, güvenlik sorunu gibi hiçbir problem yaşamamakta ve dingin ve eğlenceli bir tatil yaşamaktadır. Tatil bittiğinde ise neşeli, zinde ve memnun bir şekilde tatil evinden ayrılmaktadır .

Beta Bilişim