Villa Yasemin
3250 - 9500 TL(Aralığında)
8 Kişilik
4 Yatak Odası
4 Banyo
Villa YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla YaseminVilla Yasemin
0 25
Kayaköyde Harika Doğa Manzaralı Korunaklı Havuzlu Villa Yasemin Villa Yasemin Villa Yasemin, Fethiye, Kayaköy’de konumlanmış olan villa Yaseminde’de dört tane suit yatak odası bulunmakta olup 8 kişi konaklayabilir.

Mesafe Cetveli

Havaalanı60 km
Market1.8 .km
Plaj6.5 .km
Restaurant1 km
Toplu Taşıma500 m
Şehir Merkezi1.5 .km

Uygunluk Takvimi Müsait Değil

Açıklama

Villa Yasemin

Villa Yasemin, Fethiye, Kayaköy'de konumlanmış olan Villa Yasemin’de dört tane suit yatak odası bulunmakta olup, 8 kişi konaklayabilir. Villamızın 60 m2 boyutundaki özel yüzme havuzu kısmen korunaklıdır.  Ölüdeniz'e 8 dakika, Hisarönü Merkez'e 5 dakika ve Gemiler Koyu'na ise arabanızla sadece 7 dakika sürüş mesafededir.

Yatak Odaları: Villamızda 4 adet suit yatak odası bulunmaktadır.

1. Yatak Odası: Suit oda, 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, komidin, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2. Yatak Odası: Suit oda, 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, komidin, makyaj masası, klima, balkon, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3. Yatak Odası: Master Suit oda, 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, komidin, makyaj masası, klima, balkon banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4. Yatak Odası: Master Suit oda, 1 adet çift kişilik yatak, elbise dolabı, komidin, makyaj masası, klima, balkon banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Mutfak  Mutfakta bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası, 4’lü ocak, fırın, çatal ve bıçak takımı, tost makinası, tencere ve tavalar, 8 kişilik yemek takımı, su ve çay bardakları yer almaktadır.

Salon: Şömine, oturma grubu, uydu alıcı, TV, Wİ-Fİ lavabo, ütü, ütü masası, havuz kenarına çıkış bulunmaktadır.

Havuz: Kısmen korunaklı yüzme havuzu bulunmaktadır. Boyutları: uzunluk 10 metre genişlik 6 metre ve derinlik 1.40-2.50 metredir.

Bahçe: Bahçe içerisinde şezlong, güneş şemsiyesi,  mangal, yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

İnternet Villada Wi-fi bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı sebebiyle, internet servis sağlayıcılarından kaynaklanan kesitiler yaşanabilmektedir. İnternet kullanımı; mailler, sosyal medya hesapları, gazete ve haber sitelerine girme gibi hususlarda yeterli olup; film ve video izleme, dosya indirme gibi kullanımda yeterli değildir.

Önemli Bilgiler  Elektrik, su, gaz ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf ve havlu,  kiralık araç, rehberlik hizmetleri, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. 
Doğa içerisinde konuma sahip olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen çevrede; kelebek, böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.
Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmememe garantisi vermemekteyiz bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur. 

Kayaköy; coğrafi yapısı bakımından sakin bir yerleşim yeridir. (Köydür)

Hasar Depozitosu Kırık, dökük, zayi, vs. için girişte 500 Türk Lirası depozito alınmakta ve herhangi bir problem olmadığı takdirde alınan ücret villa çıkışında iade edilmektedir.

2020 Yılı fiyatları güncellenmiştir. 

Bayram Haftası, 23-30 Mayıs haftalık fiyatlandırma 6000 TL’dir.

Tanıtım Videosu

Harita

Beta Bilişim